MOSiR w Krynicy – Zdroju

CALL NOW: +12345 67879

Aktualności

XV Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej „Pamięci Eugeniusza Cichonia” – 05.10.2018 r.

Boisko piłkarskie przy ulicy Źródlana w Krynicy-Zdroju gościło uczestników XV Jubileuszowego Turnieju Piłki Nożnej „Pamięci Eugeniusza Cichonia”.

Organizatorem turnieju była rodzina zmarłego, Przyjaciele Eugeniusza z Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju. Przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji zebrani tradycyjnie minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego kolegi.

W turnieju wystąpiły cztery drużyny: KS Źródlana, Show Team, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów oraz Zawodowi-Amatorzy. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, czas gry 2×10 minut. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie sportowym, a mecze toczone były zgodnie z duchem fair play. O I miejscu w turnieju zdecydował bilans bramkowy.

Drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczyły siostry zmarłego: Halina Pajda i Krystyna Cichoń. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Artur Pietrucha z zespołu KS Źródlana.