MOSiR w Krynicy – Zdroju

CALL NOW: +12345 67879

Aktualności

Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej chłopców – 09.10.2018 r.

            Turniej halowej piłki nożnej chłopców rozegrany został w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju. W zawodach udział wzięły reprezentacje Szkół Podstawowych z Tylicza, Berestu-Polan, Piorunki, Mochnaczki Wyżnej, Mochnaczki Niżnej i Krynicy-Zdroju. Rywalizacja odbyła się systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach a następnie w półfinałach i o miejsca w turnieju. Do finału międzygminnego awansował zespół Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju.

            Każdy z zespołów biorących udział w turnieju uhonorowany został pucharem, natomiast zwycięzcy zawodów otrzymali złote medale.

 

Wyniki turnieju

Grupa „A”

SCESz Tylicz – SP Mochnaczka Niżna  1:0

Bramka: Ciołkiewicz – 1.

 

SCESz Berest – SCESz Tylicz  0:2

Bramki: Ciołkiewicz – 1, Plata – 1.

 

SP Mochnaczka Niżna – SCESz Berest  0:0

 

Tabela grupy „A”

  1. SCESz Tylicz  6 punktów  3:0
  2. SP Mochnaczka Niżna  1 punkt  0:1
  3. SCESz Berest  1 punkt  0:2

 

Grupa „B”    

ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój – SP nr 2 Krynica-Zdrój  1:2

Bramki: Laurosiewicz – 1 oraz Fedko – 1, Pustułka – 1.

 

ZSz-P Mochnaczka Wyżna – ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  0:6

Bramki: Tyczyński – 3, Buziak – 2, Chabior – 1.

 

SP nr 2 Krynica-Zdrój – ZSz-P Mochnaczka Wyżna  6:0

Bramki: Pustułka – 2, Łuszczewski – 1, Garwol – 1, Fedko – 1, Sarata – 1.

 

Tabela grupy „B”

  1. SP nr 2 Krynica-Zdrój  6 punktów  8:1
  2. ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  3 punkty  7:2
  3. ZSz-P Mochnaczka Wyżna  0 punktów  0:12

 

Półfinały

SCESz Tylicz – ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  2:2  rzuty karne 2:3

Bramki: Ciołkiewicz – 1, Plata – 1 oraz Laurosiewicz – 1, Buziak – 1, Tyczyński – 1.

 

SP nr 2 Krynica-Zdrój – SP Mochnaczka Niżna  3:2

Bramki: Fedko – 1, Sarata – 1, Pustułka – 1 oraz Słowik – 1, Majewski – 1.

Mecz o V miejsce

SCESz Berest – ZSz-P Mochnaczka Wyżna  2:2  rzuty karne 0:1

Bramki: Musiał – 1, Król – 1 oraz Augustyński – 2, Ogorzały 1.

 

Mecz o III miejsce

SCESz Tylicz – SP Mochnaczka Wyżna  1:2

Bramki: Plata – 1 oraz Stasik – 2.

 

Mecz o I miejsce

ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój – SP nr 2 Krynica-Zdrój  0:1

Bramka: Jurkowski – 1.

 

Tabela końcowa turnieju

  1. SP nr 2 Krynica-Zdrój
  2. ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój
  3. SP Mochnaczka Niżna
  4. SCESz Tylicz
  5. ZSz-P Mochnaczka Wyżna
  6. SCESz Berest

 

Składy drużyn

Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju: Baran, Pustułka, Jurkowski, Sarata, Chmielowski, Bochniarz, Warmuz, Fedko, Łuszczewski, Garwol.

Opiekun Krzysztof Mirek.

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju: Tyczyński, Laurosiewicz, Horoszko, Chabior, Pawlik, Machał, Dziurzyński, Rosenbeiger, Buziak, Górski, Kraj.

Opiekun: Wojciech Czuba.

 

Szkoła Podstawowa w Mochnaczce Niżnej: Słowik, Stasik, Twaróg, Majewski, Kuras, Wnęk, Ogorzały, Gumola.

Opiekun Maciej Tomaszek.

 

Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu: Karakuła, Kaput, Kieblesz, Andriejko, Krzyściak, Królikowski, Brecławski, Raczek, Ciołkiewicz, Plata.

Opiekun Kazimierz Borek.

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mochnaczce Wyżnej: Augustyński, Ogorzały, Woźniak, Stoch, Kotas, Nykaza.

Opiekun Łukasz Myśliwiec.

 

Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Bereście i Polanach: Musiał, Wzorek, Litawa, Malczak, Jamrozowicz, Dudczak, Król, Dulak, Romańczyk, Suflita, Wolak, Zieliński, Biel.

Opiekun Rafał Nowak.

 

Dołącz do Nas !