MOSiR w Krynicy – Zdroju

CALL NOW: +12345 67879

Aktualności

Gminne Mistrzostwa Gimnazjów w unihokeju dziewcząt – 17.10.2018 r.

Gminne Mistrzostwa Gimnazjów w unihokeju dziewcząt rozegrane zostały w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju. W zawodach udział wzięły uczennice Gimnazjów z Krynicy-Zdroju i Piorunki oraz 7-8 klasy SP nr 2 w Krynicy-Zdroju. Rywalizację przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, czas gry 3 x 6 minut. W mistrzostwach zwyciężyły dziewczęta z SP nr 2 w Krynicy-Zdroju, które uzyskały awans do turnieju powiatowego. Drużyny biorące udział w imprezie otrzymały pamiątkowe puchary, a zwyciężczynie turnieju uhonorowane zostały złotymi medalami.